• Formand



    • Pia Skram-Jensen

      Pia Skram-Jensen

      Valgperiode 25-06-2018 - 01-06-2020
  • Næstformand



    • Dea Marie Melskens

      Dea Marie Melskens

      Valgperiode 25-06-2018 - 01-06-2019
  • Sekretær



    • Sabine Lack-Pedersen

      Sabine Lack-Pedersen

  • Medlem



    • Kim Vinholdt

      Kim Vinholdt

      Valgperiode 25-06-2018 - 08-06-2020
    • Birgitte Poulsen

      Birgitte Poulsen

    • Sara Folkmann Ipsen

      Sara Folkmann Ipsen

      Valgperiode 25-06-2018 - 01-06-2020
  • Suppleant



    • Jesper Lassenius Kramp

      Jesper Lassenius Kramp

      Valgperiode 25-06-2018 - 10-06-2019
    • Amin Khalessi

      Amin Khalessi

  • Personalerepræsentant



    • Susanne Kristensen

      Susanne Kristensen

  • Pædagogrepræsentant



    • Kathryn Elizabeth Bos Sterler

      Kathryn Elizabeth Bos Sterler

      Relation Pædagog
      Telefon 45285860
  • Lederrepræsentant



    • Anette Opstrup Bindel

      Anette Opstrup Bindel